X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
این سیمولاتور هم مثل "Analog Circuit Simulator v1.5n"  نرم افزار فوق العاده خوبیه و برای ساختن انیمیشنهای آموزشی الکترونیک هم مناسبه!


توی این سیمولاتور سه بخش داریم ...

Discovering electricity

(شناخت برق)توی این قسمت مطالب آموزشی در رابطه با الکتریسیته و اختلاف پتانسیل الکتریکی مطرح میشه و با مدارهای آموزشی در این زمینه آشنا میشید.
Sample circuits

(مدارهای نمونه)در این بخش هم چند نمونه مدار که با این نرم افزار کشیده شده وجود داره که برای افراد مبتدی بسیار آموزندست!Draw your own circuits

(مدارهای خودت رو بکش)


توی این بخش هم میتونید مدارهای مد نظر خودتون رو بکشید و با Play کردن دکمه شبیه سازی نتیجه کار رو ببینید!به نقل از http://elecrazi.blogsky.com  :برایت اسپارک یک نرم افزار مفرح برای شبیه سازی مدارهای الکتریکی و الکترونیکی می باشد که برای تشریح دنیای الکترونیک بسیار کارآمد است. ترکیب انیمیشن ها بر روی مدار با شبیه سازی واقعی باعث شده که مدارات متنوع به زندگی روزمره ربط داده شوند تا به درک و فهم الکترونیک کمک شده باشد. در کار با این نرم افزار هیچ دانش پیش زمینه ای مورد نیاز نبوده و دارای مطالب آموزشی لازم برای کمک به یادگیری مفاهیم پایه الکترونیک می باشد. پس شما می توانید کار با نرم افزار را شروع کرده، سپس مدارات خودتان را با استفاده از انتخاب گسترده ای از قطعات موجود در نرم افزار طراحی کنید. فایل کامل این نرم افزار را میتوانید از لینک زیر دانلود کرده و بدون نیاز به نصب و کرک از آن استفاده نمایید.


لینک دانلود
--------------------------------------

همین مطلب در سایت ECA